Siedziba firmy

Firma PLOCAD rok założenia 1998


Od początku naszej działalności zajmujemy się wielkim formatem, drukarkami CAD/GIS, drukarkami graficznymi, skanerami, ploterami laserowymi i składarkami dokumentów.

Oferujemy także plotery i skanery w zestawach do kopiowania, skanowania i drukowania ( MFP ), mamy do wyboru zestawy zarówno do CAD/GIS jak i do GRAFIKI. Oferujemy także komputery dedykowane do zestawów MFP.

Na targach Rema Days 2012 zaprezentowaliśmy zestaw ( skaner Contex SD ULTRA i ploter Canon iPF8300S), za który dostaliśmy nagrodę za INNOWACYJNOŚĆ.
siedziba firmy


canon1
canon2
contex button

Od roku 1999 roku PLOCAD jest autoryzowanym partnerem firmy Oce. W latach 1999-2002 firma PLOCAD zajęła pierwsze miejsce w sprzedaży partnerskiej ploterów firmy Oce.

W roku 2005 rozpoczęliśmy współpracę z firmą Canon Polska w dziedzinie sprzętu LFP (drukarki wielkoformatowe ), a obecnie jesteśmy jej jednym z najlepszych partnerów handlowych w Polsce.

W latach 2007-2008 uzyskaliśmy statut SILVER PARTNERA a od roku 2009 posiadamy statut GOLD PARTNERA firmy CANON.

Od roku 2009 do naszej oferty dołączyliśmy skanery wielkoformatowe firmy Contex. Od stycznia 2011 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tej firmy.

Oferując naszym klientom wielkoformatowe drukarki graficzne, skanery i zestawy MFP, dołączyliśmy do naszej oferty graficzne monitory firmy NEC, oraz oprogramowanie RIP – PosterJet niemieckiej firmy Eisfeld Datentechnik GmbH. Jesteśmy autorami polskiej wersji tego oprogramowania ( wer.8.6 PL ).


Posiadamy własne Biuro Handlowe we Wrocławiu, a od niedawna i w Pruszkowie, gdzie można przetestować najnowsze plotery zarówno CAD/GIS jak i graficzne. Obecnie posiadamy dwa modele przeznaczone do testów: Canon iPF 755 i Canon iPF8300.

Plotery te mogą pracować w zestawach MFP i takie zestawy również są do dyspozycji naszych klientów w Biurze Handlowym we Wrocławiu i Pruszkowie obecnie dysponujemy zestawami:
Canon iPF 755 + skaner Contex SD3600 i Canon iPF8300 + skaner Contex HD ULTRA

Zaopatrujemy naszych klientów we wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne do zakupionych ploterów. Nasz magazyn zaopatrzony jest w papiery dla zastosowań CAD, papiery do grafiki, tusze do sprzedawanych przez nas w ploterów oraz innych typów maszyn. Prowadzimy autoryzowany serwis ploterów firmy Canon, skanerów firmy Contex, ploterów i składarek firmy Oce.


Uczestniczymy we wszystkich szkoleniach organizowanych przez firmę CANON. Jesteśmy zapraszani na targi i spotkania ,na których firma Canon prezentuje swoje nowe rozwiązania oraz nowe technologie.

Uczestniczyliśmy min. w spotkaniach Partnerów Canon LFP:


Praga 2009 Lizbona 2010
Barcelona 2011 Bonn 2012

Z firmą CANON byliśmy na targach:


Paryż EXPO 2010 PHOTOKINA 2010
DRUPA 2012 PHOTOKINA 2012
remadays 2013 plotery
RemaDays Warsaw 2013

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.